Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

poniedziałek, 11 lutego 2013

Akcja "Rękodzieła dla Karolinki"

Kochani!
Niedawno, za sprawą bloga Mada Art Vision (serdecznie zapraszamy!), trafiłyśmy na akcję charytatywną "Rękodzieło dla Karolinki". Niemal od razu zdecydowałyśmy się dołożyć swoje trzy grosze do akcji, i Was prosimy o to samo - pokażcie, że Potteromaniacy mają wielkie serce!
Karolinka jest energiczną, bardzo uroczą dziewczynką. W piątym tygodniu życia wykryto u niej nowotwór złośliwy – Neuroblastoma Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie zarówno Wam, jak i nam niewiele mówi medyczna terminologia, pozwolicie że przejdziemy od razu do rzeczy. Nowotwór został wykryty dość szybko, dzięki czemu poprzez profesjonalne leczenie ma ona szansę na wyzdrowienie, jednak do tego potrzebna jest kosztowna terapia za granicą. Każda złotówka przybliża małą i jej rodziców do upragnionego celu! Akcja "Rękodzieło dla Karolinki" opiera się na pomocy twórców, czyli każdego, kto zdecyduje się przeznaczyć na aukcję cząstkę swego dorobku. Każdy może licytować owe przedmioty - i to od dobrych serc ludzi zależy, ile przeznaczą na leczenie, w zamian za drobiazg oferowany w aukcji.
My dla Karolinki oferujemy na początek Kaboszon w kolorze antycznego brązu z poprzedniego posta, z godłem Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Licytacja zaczyna się od 9 złotych, a więc niewiele - i to od Was zależy, ile złotówek czy za Waszą sprawą przybliży Karolinkę do pokonania choroby! Prosimy, nie pozostawajcie obojętni - żeby było jasne, my z aukcji nie uzyskamy ani grosza, ale znacznie więcej - ogromną satysfakcję, że choć trochę mogłyśmy Karolince pomóc. Koszta wysyłki poleconym priorytetem pokrywamy w całości my. Jeżeli pomysł się przyjmie - a to zależy od Was z pewnością wystawimy dla Karolci więcej przedmiotów. Nasza aukcja dostępna jest pod linkiem:

http://allegro.pl/rekodziela-dla-karolinki-1041-medalion-i3019695445.html

Całkowity dochód z aukcji przeznaczony jest na leczenie Karolinki.


Zapraszamy również na inne aukcje, na których można wyłowić inne wspaniałe cuda!

Mamy nadzieję że rozpowszechnicie akcję u znajomych, wciągniecie tyle osób, ile będzie się dało. Razem możemy więcej!

I teraz mamy apel do Was, rękodzielników. Każdy, kto tworzy swoje małe wspaniałości może się przyłączyć do akcji! Wystarczy poczytać trochę na facebooku i przesłać wypełnioną ankietę na adres mailowy Pani, która opiekuje się aukcjami. Cała sprawa Was niewiele kosztuje, tylko poświęcony czas i groszowe koszta przesyłki. Liczymy, że wielu z Was przyłączy się do tej akcji, na prawdę warto!
Weźcie udział w aukcji lub dołączcie do grona twórców, którzy przekazują swoje piękne prace na ten szczytny cel! Dołączcie do wydarzenia na facebooku lub skontaktujcie się z pomysłodawcami drogą mailową: dlakarolinkiurban@gmail.com

Bardzo na Was liczymy,
Miona i Lily


6 komentarzy:

 1. Widzę że chwilę mnie tu nie było a tyyyyyle do nadrobienia! Super że pomagacie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło w waszej strony ;) Już licytuję i postaram się kupić wisior. Jest bardzo ładny. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z tym pomaganiem, rodzice dziewczynki z pewnością będą bardzo wdzięczni.

  http://szalone-zycie-zaczarowanej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog jest bardzo ciekawy! i ta muzyka !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny blog, uwielbiam Harry'ego :) a wasze prace są w 100 % pełne magii , dlatego zapraszam po odbiór nominacji Liebster Blog :)
  Z przyjemnością obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz bardzo wiele dla nas znaczy - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...