Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

Nasza Twórczość

Malujemy, lepimy, rzeźbimy, wyklejamy, a przy tym tańczymy i śpiewamy. ;-)
 
Trudno określić materiały, w jakich tworzymy nasze prace, i jedną technikę, której używamy, bo jest ich na prawdę sporo  -  bo po co ograniczać się do jednej, jeśli jest tyle możliwości? ;-)
Nasze projekty jednak łączy wiele wspólnych cech: są wykonywane z pasją, tworzone według naszych pomysłów, każdy powstaje z dbałością o szczegóły, i, przede wszystkim - nasze drobiazgi mieszczą się w tematyce sagi o Potterze.
Tworzymy od...
właściwie to dość trudne pytanie. Chyba 2010?
Sam pomysł na taką twórczość wpadł nam właśnie w 2010 roku, przez który się zbierałyśmy do stworzenia podstaw do różdżek - powstały one już w 2011, i czekają do dziś, na sylikon do zdobienia. Jednak ośmielone pierwszym połowicznym sukcesem i masą napływających zewsząd inspiracji - zdecydowałyśmy się stworzyć coś więcej.
Pomysły na manufakturę się nie kończyły, jednak kieszonkowe uciekały w zawrotnym tempie - dlatego dysponowałyśmy małą ilością materiałów, a samych drobiazgów powstawało niewiele. Pewnego dnia wpadłyśmy na pomysł, aby tworzyć nie tylko dla siebie, ale dla szerszej publiczności - jeśli znajdą się jacyś zwolennicy naszej sztuki, to problem kieszonkowego (które, z okazji kryzysu jedna z nas ma okrojone, druga nie otrzymuje już wcale ;]) i braku materiałów.
Pomysł na bloga w Polsce dość oryginalny i mało znany, dlatego mamy nadzieję, że szybko zdobędzie wasze uznanie i choć trochę rozgłosu ;-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...