Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

sobota, 1 grudnia 2012

Wyniki rozdania!

Witajcie!
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień losowania!
Co prawda nadszedł by szybciej, gdyby złomputer Miony nie wysiadł całkowicie //dzięki Bogu udało się odzyskać ważne pliki na pendrive :) ~Miona//
Zanim przejdziemy do rzeczy, chciałybyśmy podziękować wszystkim osobom biorącym udział w rozdaniu. To nasze pierwsze rozdanie, sporo się nauczyłyśmy przy jego organizacji i następne będą z pewnością bardziej dopracowane - jak macie już jakieś sugestie, piszcie:)
Szczególnie dziękujemy tym, którzy zadali sobie trud spełnienia wszystkich warunków - takich osób było niestety niewiele w stosunku do całkowitej liczby losów biorących udział w zabawie. Zagięłyśmy troszkę regulamin i do udziału dopuściłyśmy wszystkie osoby, które spełniły 3/4 warunków (czyli osoby nie posiadające bloga, ale lubiące i udostępniające również się liczą, bo spełniły 2 z 2 możliwych dla siebie warunków :)), natomiast uczestnicy, którzy spełnili wszystkie warunki jak otrzymali od nas zasłużony, dodatkowy los. W gruncie rzeczy takie rozwiązanie jest sprawiedliwe, a osoby, które spełniły wszystkie warunki zostają dodatkowo wyróżnione.

Zanim ogłosimy wyniki,  na początek małe przypomnienie, o co gramy:


Nie przedłużając, chciałyśmy wszem i wobec ogłosić, że szczęśliwy zwycięzca wybrany ręką Miony, kierowaną losem i magią fartu to...
<werble>
<fanfary>
To...

No nie, jednak troszkę przedłużymy, wybaczcie, nie byłoby tej magii :D Zapraszamy do obejrzenia
 do małego fotoreportażu z losowania...


Wszystkie losy - łącznie, wraz z bonusowymi było ich 32.
Losy w "objęciach" Miony
Losowanie :D
Szczęśliwa karteczka...
Zwyciężczynią okazała się...
.
.
.
.
.
.

Dommie!

 
Gratulacje!
...
(no, i przepraszamy za marną jakość tego zdjęcia, robione kalkulatorem, który niezbyt sobie radzi w roli aparatu :D)

Serrrrdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy, w celu podania adresu, na który mamy wysłać nagrodę.

Jej, rozdania to fajna sprawa! Trochę nas przytkało, jak zobaczyłyśmy znajomy nick na karteczce, ale zaraz sobie przypomniałyśmy, że 99% osób biorących udział w rozdaniu mniej lub bardziej znamy z komentarzy, blogów i fanpage :P Szkoda, że nie mogłyśmy nagrodzić Was wszystkich - po prostu za to, że nadal jesteście z nami! Swoją drogą bardzo ciekawe uczucie tuż po wyłowieniu karteczki - porównywalne do sprawdzania wyników w totka - serio! Spodobała nam się ta zabawa, więc przy najbliższej okazji wynajdziemy pretekst do zorganizowania kolejnego rozdania - jednak nauczone doświadczeniem będzie to rozdanie z pulą losów możliwych do zdobycia za poszczególne warunki, i wtedy już chyba wyręczymy się internetową maszyną losującą - chociaż zgłoszeń nie było kosmicznie dużo, sporo było przy tym świstakowania, co troszkę pracochłonne jest /świstakować=zawijać - przyp. Miona//:D No, i może nagrody będą bardziej "na bogato", jak naprodukujemy przynajmniej część z tego, co nam siedzi w głowach i nie daje spać /serio...spanie nie jest nasza mocna stroną...~Lily//
Do następnego, oczekujcie małego posta z tworami, bo na się trochę zastój zrobił :D
~!!!~

PS Z powodu wyżej wspomnianej awarii złomputera Miony, mamy mały komunikat: wszystkie osoby kontaktujące się z Mioną przez gg w sprawie zamówień proszone są o ponowienie zamówień i przypomnienie się - wyssało jakimś cudem kontakty. Większość zamówień już jest załatwiona ;)


~!!!~

7 komentarzy:

 1. O rany, ale fajnie :D. Strasznie się cieszę, dzięki wielkie :). Mail już wysyłam zaraz :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwyciężczyni! I oczywiście dla Was dziewczyny, że wszystko się udało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, gratuluję zwyciężczyni! Ja nie brałam udziału w losowaniu, choć teraz trochę żałuję... no, ale trudno! Czy Dommie wygrała te trzy nagrody, czy będzie musiała którąś z nich wybrać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie Gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz bardzo wiele dla nas znaczy - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...