Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

piątek, 6 września 2013

Niespodzianki część druga, czyli... KONKURS z Aleeex!*UWAGA!
- Przypominamy, że zadanie konkursowe polega na zobrazowaniu DZIAŁANIA zaklęcia, a nie samej osoby, która je rzuca.
Do zgłoszenia pracy konkursowej prosimy dołączyć link do Waszego konta, za pomocą którego obserwujecie blogi organizatorów.
Witajcie po raz kolejny :D

Jak widać, szalejemy ostatnio w związku z niespodziankami i częstotliwością dodawania postów :D
Zgodnie z obietnicą, dziś ogłosimy niespodzianki część drugą, a jest to...

KONKURS
, jakiego jeszcze nie było!


Wraz z Aleeex Smile wpadłyśmy na pomysł, aby osłodzić Wam nieco brutalny  powrót do niewesołych szkolnych realiów... I tym samym zaoferować Wam jeszcze jedną szansę od losu na otrzymanie wymarzonego listu z Hogwartu :D Zapraszamy do niepowtarzalnej, magicznej zabawy!

Zadanie konkursowe
Aby wygrać magiczne nagrody należy zobrazować działanie* dowolnego zaklęcia, które zostało wymienione w cyklu książek „Harry Potter”, wykonując zdjęcie, na którym musi znaleźć się osoba biorąca udział w konkursie. Dozwolona jest graficzna obróbka zdjęć, jednak nie dopuszczalne jest wykorzystanie elementów, których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem. Do pracy konkursowej należy dołączyć opis działania i nazwę zaklęcia.

Nagrody
Do zgarnięcia są wyjątkowe nagrody, wybrane z naszego skromnego asortymentu.

Co można wygrać?

1. miejsce – List z Hogwartu

Ręcznie wykonana replika filmowego listu, zaadresowana właśnie do Ciebie! List jest starannie dopracowany w szczegółach - od postarzanego tajemną recepturą papieru, do złudzenia przypominającego pergamin, poprzez odręczny podpis Minervy McGonagall, po najprawdziwszą hogwarcką pieczęć lakową! W kopercie znajduje się oczywiście bilet, zapewniający podróż pociągiem Hogwart's Express z peronu 9 i 3/4, jak i lista niezbędnych podręczników i wyposażenia, które koniecznie musicie zdobyć przed udaniem się do szkoły.

2. miejsce – Znicz - zakładka do książki
Ozdobna zakładka metalowa z ażurowym złotym zniczem na łańcuszku. Nada się zarówno do zaznaczenia ostatnio czytanej strony w księgach zaklęć i spisach eliksirów, jak i najzwyklejszych mugolskich książek. W ciągu roku szkolnego, na pewno umili Wam przeczytanie nawet najnudniejszej mugolskiej lektury.

3. miejsce – Insygnia Śmierci – Breloczek 
Niepowtarzalny breloczek z Insygniami Śmierci, można przypiąć go do kluczy, udekorować nim biurko lub zawiesić na łańcuszku i nosić jako biżuterię.

Wyróżnienia
Dla prac, które znacznie się wyróżnią i zachwycą organizatorów, przewidzenie są także wyróżnienia – kupony rabatowe, dzięki którym taniej można dokonać zakupów na http://lumos-art.blogspot.com/

Regulamin - zasady, których trzeba przestrzegać.

1. Organizatorem konkursu jest  aleeexsmile  i Lumos Art.
2. Konkurs trwa od 06.09 do 27.09.2013 roku.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  04.10.2013 roku – tydzień po dacie zakończenia nadsyłania prac.
4. Warunkiem wzięcia udziału  w konkursie jest dodanie blogów: http://aleeexsmile.blogspot.com/  i Lumos Art do obserwowanych w usłudze bloggera.
5.  Prace konkursową należy wysłać na adres konkurs.alexsmile.lumosart@op.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.  Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na Wasz udział w konkursie.
6. Zdjęcie konkursowe musi przedstawiać działanie zaklęcia, które zostało wymienione w cyklu książek „Harry Potter”.
6. Na zdjęciu musi pojawić się osoba biorąca udział w konkursie.
7. Do zdjęcia należy dołączyć opis działania zaklęcia, które obrazuje praca konkursowe i jego nazwę.
7.  Osoba wysyłająca pracę na konkurs musi mieć do niej pełne prawa autorskie. Niedozwolone jest kopiowanie cudzych prac i ich fragmentów.
8. Dopuszczalna jest obróbka  graficzna, jednakże praca konkursowa nie może zawierać elementów, których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem.
9.  W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Rzeczpospolitej Polskiej.
10. Oceny prac i wyłonienia zwycięzcy dokonają organizatorzy konkursu.  Oficjalne wyniki pojawią się na łamach obu  blogów  04.10.2013 roku i są nieodwołalne.
11. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy konkursu.
12. Wysyłając swoją pracę, uczestnik konkursu akceptuje jego regulamin i  wyraża zgodę na ewentualną publikację jego pracy na łamach tego bloga.
13.  Aby konkurs został rozstrzygnięty, musi zostać nadesłane co najmniej 10 prac.
14. Uczestnik, który nie spełni warunków zapisanych w powyższym regulaminie zostanie zdyskwalifikowany.
15. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany regulaminu, a także nagród, jeśli poziom nadesłanych prac będzie niski.
16. Każdy może nadesłać tylko jedną pracę.
Mamy nadzieję, że podobają Wam się nagrody i konkursowe zadanie. Czekamy na Wasze prace! Powodzenia
17. 
Do zgłoszenia pracy konkursowej prosimy dołączyć link do Waszego konta, za pomocą którego obserwujecie blogi organizatorów.

31 komentarzy:

 1. Świetny pomysł z tym konkursem. I chyba się skuszę. Muszę tylko mieć jakąś koncepcję na to zaklęcie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam, jeśli po prostu gdzieś przegapiłam, ale do kiedy można przesyłać prace? ;). Bo widzę tylko datę ogłoszenia wyników ( 04.10.2013 roku).
  Kurczę, chyba się skuszę, ale zobaczymy czy znajdę czas i wystarczające zapasy pomysłowości i cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie odpowiedzieć: pracę należy przesłać do 27.09.2013 roku.

   Usuń
 3. Aha i jeszcze jedno pytanie. Czy od uczestnika może wpłynąć tylko jedno zdjęcie, czy można wysłać kilka różnych zdjęć / zaklęć? (hah, pewnie znowu tylko się napalę, a tak naprawdę nie zrobię nawet jednego :P).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :) Rzeczywiście przeoczyłyśmy ten punkt, ale dzięki Tobie regulamin został uzupełniony :)
   Uznałyśmy, że jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Ale w ramach rekreacji warto sobie zrobić zaklęciowy albumik - gdyby nie to, że jesteśmy współorganizatorkami i sponsorami nagród to byśmy się do własnego konkursu zgłosiły XD
   Mamy nadzieję, że jednak starczy Ci zapału do zrobienia zdjęcia, warto choćby dla samej magicznej frajdy :D

   Usuń
 4. Czy jeśli ktoś nie ma konta na bloggere też może wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagana jest obserwowanie obu blogów, więc z tego, co się orientuję G+ powinno starczyć ;)

   Usuń
 5. Czy listy będą też dostępne w normalnej sprzedaży?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej będą, ale jak na razie zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursie :D

   Usuń
 6. Nagrody cudowne(ach, mieć swój własny list z Hogwartu *.*), więc postaram się zmobilizować i coś stworzyć. : ) Już mam nawet pewien pomysł, ale zobaczymy co z jego realizacją. ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzymy powodzenia w realizacji pomysłu :D

   Usuń
  2. Dzięki! :D
   Napisałam do Was ostatnio maila, czekam na odpowiedź. ; )

   Usuń
  3. Odpisane - sprawdź skrzynkę :)

   Usuń
  4. Właśnie robię selekcję zdjęć i 2 są całkiem udane. ; ) Najgorsze, że można nadesłać tylko jedną pracę, a ja nie potrafię się zdecydować. :D

   PS: Prace można przesyłać tylko do dziś czy jutro też będą zaliczone?

   Usuń
 7. Kurczę, warto spróbować. Tylko muszę odpowiednie zaklęcie wybrać ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam pytanie co do zdania "praca konkursowa nie może zawierać elementów, których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem". Więc mogę wklejać elementy z innego zdjęcia, o ile sama je zrobię? Poza tym wszelkie dorysowywanie, zniekształcanie, wymazywanie jest dozwolone? No i skoro mam znaleźć się na zdjęciu, to logiczne, że zdjęcie może być wykonane przez kogoś innego? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jesteś autorem owych elementów, które wkleisz - w tym właśnie zdjęć - regulamin nie zabrania Ci ich użyć :)
   Odpowiedzi na Twoje pozostałe pytania: tak, tak i tak :D Możesz edytować graficznie swoją pracę, aby poprawić efekt. No i tak, może być wykonane przez kogoś innego, jednak ten ktoś musi "zrzec się" praw autorskich do niego.

   Usuń
 10. Chętnie wzięłabym udział. Bardzo ciekawy pomysł na konkurs i świetne nagrody. Ale z tego co przeczytałam, tylko mieszkańcy Polski mogą wziąść udział..?A ja niestety już trzeci rok mieszkam w Austrii :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :)
   Rzeczywiście, regulamin o tym wspomina, jednak pisząc go miałyśmy na myśli miejsce wysyłki nagrody - zależy nam, aby było na terenie Polski. Z tego względu, jeśli dysponujesz adresem wysyłkowym na terenie Polski (rodzina, znajomi etc) na który mogłybyśmy wysłać ewentualną nagrodę nie ma najmniejszego problemu, żebyś również mogła wziąć udział w zabawie.
   Z nadzieją będziemy oczekiwać Twojej pracy :)
   Miona&Lily

   Usuń
  2. Czemu wcześniej nie pomyślałam? xD tak, dzięki jest to możliwe, postaram się coś wymyślić na konkurs, mam nadzieję, że znajdę wystarczająco dużo czasu ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 11. Czemu jestem chora?! Miałam taki świetny pomysł, wszystko gotowe, ale cholerne choróbsko się przyplątało i wyglądam jak zjawa... :( Szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 12. Lady Tiania - nic straconego! Oceniamy oryginalność, kreatywność i pomysł, tak że nic nie stoi na przeszkodzie abyś i Ty spróbowała swoich sil. skoro piszesz, że wygladasz jak zjawa (a na pewno nie jest tak źle) to może to być nawet atut, ktory da się sprytnie wykorzystać ;) Masz gamę możliwości! Mamy nadzieję, że również dołączysz do zabawy - z nadzieją będziemy czekać do ostatniej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie rozumiem. Przeczytałam wszystko, dokładnie, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć co mam zrobić tak, żeby taka tępota jak ja zrozumiała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest dosc jasno wyjasnione ;) Zobrazuj działanie jakiegos zaklecia, bedzac uwzgledniona w swojej pracy ;) Ważne by była ona wykonana przez Ciebie

   Usuń
 14. Konkurs się odbędzie? :) Otrzymałyście 10 prac?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy link do konta, z którego obserwuję blogi to po prostu adres bloga? Bo nie wiem, o co innego może chodzić, a nie dostałam żadnego potwierdzenia, że moja praca została przyjęta do konkursu, więc wolę spytać. :]

  OdpowiedzUsuń
 16. Kiedy będą wyniki?? :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz bardzo wiele dla nas znaczy - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...