Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

czwartek, 8 listopada 2012

Góry sprawdzianów, stosy kartkówek... a na deser problemy techniczne :)


Witajcie :)

Na wstępie gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w rozdaniu i zapraszaniu do tego znajomych, jest jeszcze czas do 25 listopada a bonusowe nagrody czekają na właścicieli :D
 

Problemy z Internetem, złomputerem Miony i bloggerem nieustająco nie dawały nam spokoju aż po dzisiejszy dzień. Chroniczny brak czasu, nawał nauki również mocno dały nam się we znaki, jednak wreszcie skradłyśmy par chwil, abyście wiedzieli, że żyjemy i pamiętamy o Was, a także chciałyśmy wspomnieć o paru innych kwestiach :)
Po pierwsze: Osoby, które wyraziły chęć zamówienia jakiegoś przedmiotu, jednak słuch o nich zaginął, a nadal są zdecydowane prosimy o kontakt mailowy (możliwe, że zabraknie nam materiałów, a mamy możliwość kupna tylko i wyłącznie w następnym tygodniu, co do dalszej przyszłości nie możemy nic zagwarantować).

Po drugie: do rozdania można się zgłaszać do 25 listopada, i było tak na początku :) Wiele osób pyta nas o wyniki, a przecież nadal można się zapisywać. Swoją drogą, szkoda, że tak mało osób z tego korzysta :P
Po trzecie: Co do rozdania właśnie: niewiele osób się zgłosiło, trochę szkoda, może następnym razem będzie lepiej? Jeżeli macie pomysły, co w następnym rozdaniu można by było zmienić, będziemy wdzięczne za sugestie :) Mamy w planach wiele rozdań i konkursów, ale dopiero jak będzie pewność, że pojawi się choć trochę większe zainteresowanie niż teraz.

Po czwarte: jeżeli ktoś pisał na gg Miony i nie doczekał się odpowiedzi, prosimy ponowić wiadomość, ponieważ wspomniany złomputer Miony wywalił w kosmos gg wraz z archiwum <3
Po piąte: Posty, które miałyśmy opublikować przez 3 tygodnie nie doczekały się publikacji przez problemy techniczne. Możecie się ich spodziewać niebawem, jak dobrze pójdzie jutro lub ostatecznie w weekend :)

I wreszcie dziękujemy Wam kochani za każdy komentarz oraz serdecznie witamy nowych obserwatorów! Zadziwiające, że nawet, jak posty się nie pojawiają, a statystyki lecą na pysk jest jeszcze tyle osób, które odnajdują naszego bloga :)
Po naszych wyjaśnieniach rozumiecie zapewne, dlaczego nam się trochę zniknęło. Teraz powoli wracamy do gry, realizujemy zamówienia, nowiutkie, ciepłe jeszcze projekty są już prawie skończone, jeszcze tylko jedn-dwa spotkania i znów będziemy miały od groma i jeszcze trochę rzeczy do pokazania, a pomysły nadal się nie kończą... Mamy nadzieję, że cierpliwie poczekacie :)
Oczywiście jeszcze raz  zapraszamy Was wszystkich  do udziału w rozdaniu!

2 komentarze:

  1. Nominowałam was do Liebster Award, zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tak to juz jest ze zlomputerami : c
    czekamy na nowe notencje : D

    pzdr.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz bardzo wiele dla nas znaczy - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...