Magiczny cytat:Możecie się śmiać! Kiedyś ludzie uważali, że nie istnieje ględatek niepospolity czy chrapak krętorogi!
~Luna Lovegood

piątek, 20 kwietnia 2012

[007] - Nieruchome złote znicze - zawieszka


Aloha ! Jak już zdążyliście się pewnie zorientować mamy lekkiego //jaaaasne~ Lily/ fioła na punkcie zniczy. No czy te ich skrzydełka nie są cudne? Tak latają i w ogóle. Wiec mamy tutaj kolejnego znicza. Tym razem skrzydełka jego tak fajnie odstają i ogólnie bardzo nam się podoba. Nie jest idealny, bo żeby połączyć metalowy koralik ze skrzydełkami były przemyślane jakieś 847261 opcji i w sumie wybrałyśmy najlepsza. Wiec o to jest. Łapcie go zanim odleci!

"Zapięcie" jest zrobione z plecionego drucika i zakończone z tyłu delikatnym obramowaniem. Jeśli chodzi o drucki obok skrzydełek, niestety musi być w takiej ilości, bo samo zaklęcie przytwierdzające niestety nie wystarczyło, i uciekłyśmy się do mugolskich sposobów. (lepsze to, niż "niespodzianka" w postaci odpadających skrzydełek).
Spodziewajcie się jeszcze niebawem mnóstwa innych quidditchowych rzeczy ;-). Najpierw jednak wstawimy wszystkie zaległe wyroby :)

3 komentarze:

 1. idealny ;) nawet domyślam się jak go zrobiliście xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiiii, quidditchowe rzeczy!!!:) A zrobicie jak tłuczek w coś wali???:)) Na przykład w Draco?:) Ok, trochę za wysokie wymagania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno pewnego pięknego dnia zabierzemy się za cały quidditchowy zestaw, i nie zabraknie oczywiście tłuczków, a co do Draco... Cóż, może uda się choć narysować:)

   Usuń

Każdy komentarz bardzo wiele dla nas znaczy - jeśli macie jakieś uwagi bądź chcielibyście wyrazić swoją opinię - będziemy bardzo wdzięczne ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...